Maresol Appartament

Belangrijkste voorzieningen

  • Wi-Fi

  • Eigen strand

  • Airconditioning

  • Geen dieren toegestaan

Locatie

    Maresol Appartament Monopoli appartement ligt op 25 minuten wandelafstand van het Kasteel van Carlo V en biedt privéparkeren voor degenen die met de auto reizen. Dit appartement ligt ook op circa 50 meter verwijderd van Via Traiana en binnen een paar straten van de Kathedraalbasiliek van Maria van Madia.

    Het appartement is gelegen binnen 30 minuten wandelen van de Bastione Santa Maria. Een wandeling van 15 minuten brengt u naar het centrum van Monopoli.

    Voor extra gemak zijn een wasmachine beschikbaar bij deze accommodatie.

    Gasten van Maresol Appartament appartement hebben toegang tot een keuken.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 18:00
    Uitchecken: van 10:00 tot 11:00
    Licentienummer072030C200106244,IT072030C200106244

    Kameropties bij Maresol Appartament Monopoli

    Voor extra gemak zijn een wasmachine beschikbaar bij deze accommodatie.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maresol Appartament Monopoli Keuken foto Maresol Appartament Monopoli Kamer foto Maresol Appartament Monopoli Keuken foto Maresol Appartament Monopoli Keuken foto Maresol Appartament Monopoli Keuken foto Maresol Appartament Monopoli Keuken foto Maresol Appartament Monopoli Kamer foto Maresol Appartament Monopoli Buitenkant foto Maresol Appartament Monopoli Faciliteiten foto Maresol Appartament Monopoli Faciliteiten foto
    Appartement met een Slaapkamer

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Maresol Appartament Monopoli Bedden foto Maresol Appartament Monopoli Kamer foto Maresol Appartament Monopoli Buitenkant foto Maresol Appartament Monopoli Buitenkant foto Maresol Appartament Monopoli Interieur foto Maresol Appartament Monopoli Faciliteiten foto Maresol Appartament Monopoli Kamer foto Maresol Appartament Monopoli Buitenkant foto Maresol Appartament Monopoli Buitenkant foto Maresol Appartament Monopoli Buitenkant foto
    Appartement op de Begane Grond

    Type bed: Tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Maresol Appartament Monopoli

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Maresol Appartament Monopoli

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Maresol Appartament Monopoli